1874 ONICE MIELE EXTRA CC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1874 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 146cm / 57inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2130kg |
| Block | 1874 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 146cm / 57inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2130kg |
| Block | 1874 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 146cm / 57inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2130kg |